Ahojky,doufámže zase někdy přijdeš!Blog je o Charmed :* xoxo Phoebe123


Březen 2011

Přesun na jiný blog ^_^

13. března 2011 v 15:13 | phoebe123 |  já-a moje keci
Ahoj,celkem dlouho se tu nikdo neobjevil,ani já ne. Určitě si říkáte proč? Anebo jak mohla? Jenže příčina je v něčem jiném. Čarodějky jsou dobrý,odpočinkový seriál při kterém přejdete na jiné myšlenky a vtáhne vás to do jejich světa. Když jsem chodila do druhé třídy na základce chtěla jsem mít blog jako moje ségra - o seriálu Charmed. No a popravdě řečeno byla jsem její kopírkou. To mě ale poslední dobou nebavilo ani teď ne. Jsem ráda za komentáře které jste mi posílali :) A teď bych vám mohla napsat už tu adresu:

SPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZSPRINGFAIRY.BLOG.CZ

ÁHHHHHHHHH...VRACÍM SE!!!!

13. března 2011 v 14:51 | phoebe123 |  Extra
Čau lidi moc se vám omlouvam že jsem tu nebyla tak strašně dlouhoale prostě jsem málem propadla ve škole z fyziky a nedalo se to stíhat..takže jsem nic nepřidala..ale potom jsem byla hrozně šťastná dostala jsem aspoň 3 z fyziky .Sbé si mě některý smazali takže budu dělat velké třídění a VELIKÁNSKOU REKONSTRUKCI BLOGU!